,

Kdo si hravě poradí s mytím oken ve výškách? „Výškové mytí oken Praha!

Výškové práce PrahaMytí oken bych označila za svou nejméně oblíbenou činnost. Nemám to ráda. Je to nepříjemná práce, kterou nikdy nejsem schopná dotáhnout do pořádného konce – pokaždé mi na oknech zůstávají šmouhy, ať skla leštím, jak chci. A potom ta výška – nesnáším ten pohled dolů na zem, nerada se z okna vykláním. Vždycky si říkám, jestli tentokrát už z toho okna vážně nevypadnu. Výškové práce Praha.Výškové mytí oken Praha
Přestěhováním do nového bytu se tento problém vyřešil – moderní byt s ohromnými jen lehce vyklápěcími okny neumožňoval jejich jiné mytí než z vnější strany. A to bych nezvládla v žádném případě, nejsem létající Čestmír.
Nezbývalo nám než se poohlédnout po firmě, která tuto úmornou práci zvládne za nás. Náš nejdůležitější požadavek byl, aby byla firma zkušená a v oboru se už delší dobu pohybovala. Nechtěli jsme si pozvat někoho, kdo by se výškovými pracemi zabýval jako koníčkem. A u nás by se potom stala nějaká nehoda. Skutečným matadorem v této branži je firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Výškové práce Praha, na kterou jsme dostali mnoho doporučení.

 

 

mytí oken ve výšce Praha

Usoudili jsme…

Usoudili jsme, že s tak zkušenou firmou by mohlo jít všechno hladce, takže jsme se s nimi domluvili na provedení prací. Protože se firma v této oblasti pohybuje již dlouho, je pro výškové práce skvěle vybavená. Má výborně vyškolené a zkušené zaměstnance, kteří si za ta léta nastřádali triky a grify pro kvalitní umytí oken. I přes to, že se mycí četa musela pohybovat a mýt okna v horolezecké výbavě, její výsledek práce překonal ten můj několikrát.Výškové práce Praha.mytí oken Praha
Skvěle čistá okna s perfektním leskem mě přesvědčila, že jse

m měla tu čest s pravými profesionály. Také mě těšilo, že všechno proběhlo tak jednoduše. A bez toho aniž bych se musela v čemkoli angažovat, příští mytí oken bude určitě zase s A SERVISEM!

 

Výškové mytí oken Praha

mytí oken firmou Praha

profi mytí oken Praha

profi mytí oken Praha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *