, ,

Rozlité laky na nehty na podlaze nakonec nebyla katastrofa, „Strojové čištění podlah Praha“ to zvládl suprově

Před časem jsem si našla takový koníček, kterým se ve volných chvílích ráda bavím. Může to znít dost povrchně, ale já netvrdím, že dělám něco hodnotného, jen si myslím, že člověk potřebuje prostě po práci vypnout, nezaměstnávat mozek, aby si duševně odpočinul. Tak jsem se dostala k lakování nehtů. Nemyslím tím takovou tu rutinu, kterou zná snad každá žena – nalakovat si v neděli večer nehty na růžovo, béžovo nebo červeno, ve středu pak doláknout oprýskané konce a v neděli odlakovat a znovu. To nemyslím.

Tryskání průmyslových podlah

Já si s tím vyloženě pohrávám…

Já si s tím vyloženě pohrávám, vytvářím taková malinkatá umělecká díla. Nehty jsem si kvůli tomu nechala taky narůst, protože na krátkých nehtech se moc rozšoupnout nedá. Naštěstí je mám pevné, takže se mi ani moc nelámou, a nemám každý jinak dlouhý, tak to pak vypadá dobře. Abych se vrátila k tomu lakování, tak můžu zmínit pár příkladů, co jsem vytvořila.

Broušení podlah

Začala jsem takovou pláží, vytvořila jsem na nehtech ombré efekt (na ten se mě hodně kamarádek ptalo, že se jim to hrozně líbilo. Tak jsem k tomu vytvořila speciální pomůcku, kterou jsem všem dala, aby se jim to snáz dělalo. Speciálně jsem rozstříhala houbičku na nádobí, odpreparovala tu drsnou část, houbičku pak nastříhala do tvarů půlměsíce. A lepicí pistolí přilepila na pastelky, které tu mini houbičku zpevní). Čištění podlah Praha.

Průmyslové podlahy

Ombré pak vypadá jako takový přirozený přechod…

Ombré pak vypadá jako takový přirozený přechod z jedné barvy do druhé. Ať už třeba tón v tónu (růžová a světle růžová třeba) nebo barvy kontrastní, jako jsem to udělala v případě té pláže. Na nehtech jsem měla bravu, která přecházela ze žluté, přes oranžovou až po modrou. V praxi se to dělá tak, že se na houbičku nanese proužek žluté, vedle proužek oranžové, ale tak, aby trochu překrýval první proužek a dále třetí modrý proužek.

Hloubkové čištění tvrdých podlah

Celou trojičku (stačí i dvojičku) pak jednoduše obtisknete na nehet a je to. Přes ombré jsem pak ještě namalovala tenkým štětečkem černé palmy. Aby vypadaly jako siluety a výtvor byl hotový. Pak jsem vytvořila třeba tematicky velikonoční kraslice a zajíčky. Na Vánoce Santu se saněmi na palec a na další nehty jsem umístila soby. Jinak vytvářím často kytičky nebo nějaké grafické vzory a nápisy. Jsou to prostě takové blbinky, čím si člověk odpočne. Čištění podlah Praha.

Odborné tepování a dezinfekce

Ale nedávno jsem si takhle rozložila mají sbírku laků…

Ale nedávno jsem si takhle rozložila mají sbírku laků (mám jich opravdu hodně) na stůl, že je protřídím, že ty které jsou už husté nebo zaschlé, vyhodím. A jak jsem si takto ty laky vyskládala na stůl a průběžně je nezavírala, a pak se jen zohnula pro pytel, kam jsem chtěla naházet ty špatné laky. Zachytila jsem se o ubrus a celý jsem ho popotáhla a tím skončily všechny laky na zemi. Což bylo šílené. V pokoji je taková světle šedá dlažba, takže to celé působilo ještě hůř.

Ošetření polymerových podlahNejlepší způsoby jak dosáhnout třpytivého lesku podlahy

Něco jsem odstranila odlakovačem, ale zažralo se to do světlých spár. A z toho mi to už nešlo sundat. Tak jsem rovnou zavolala A SERVIS LIPKA, s.r.o.. Je to výborná úklidová firma, čištění podlah Praha, která mi pravidelně umývá okna, tak jsem se na ně obrátila i teď. A podlaha je po jejich zásahu jako nová. Nejenže jsou spáry bělostné a po lacích ani známky, ale celkově se podlaha prozářila, aby ne, používají totiž účinný kotoučový stroj, ten nějaký mop nenahradí.

Broušení podlahOšetřujeme betonové podlahy a venkovní povrchy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *