, ,

Podlahy už kvůli věku drhnout nezvládám, ale „Strojové mytí Hradec Králové“ mi v tom skvěle pomohlo.

Před časem jsem si pořídila počítač, který jsem sehnala lacině v bazaru. Je mi 74 let tak si dovedete představit, jak jsem s tím válčila. Ale jsem už příliš dlouho v důchodu a neměla jsem nějaké vyžití, koukání na televizi nebo čtení mojí sbírky knih pořád dokola mě přestalo bavit. Rozhodla jsem se tedy, že se na stará kolena naučím s počítačem, na internetu jsem si hledala různé filmy, které jsem si pamatovala z mládí, ale v televizi je už dávno nedávají. Čištění podlah Hradec Králové.

Čištění průmyslových podlah

Bavila jsem se také tím, že…

Bavila jsem se také tím, že jsem začala hledat různé návody na vyrábění. Začala jsem tedy háčkovat, šít patchwork, vyrábět figurky ze zapékací hmoty. Postupně jsem pronikla také na různé blogy a webové stránky, kde probíhají diskuze na témata, na která si jen vzpomenete. Díky jedné diskuzi, kde byly také dámy mého věku, jsem se zapojila do vyráběcího kroužku, kam docházím jednou týdně.

Tryskání průmyslových podlah

Je to příjemné, posedíme, popovídáme, něco nového se naučím vyrábět a jako třešničku na dortu si donesu domů hotovou drobnůstku. Na další diskuzi, kde se zapojovaly spíše mladé maminky, jsem se dozvěděla, že existují úklidové firmy, které uklízí i jednotlivcům nejen velkým firmám, jak tomu bývalo dříve. Maminky si pak předávaly zkušenosti, která z takových firem je nejlepší.

Lité podlahy

Tedy, která odvede perfektní výkon…

Tedy, která odvede perfektní výkon a navíc vám nezruinuje peněženku. Výrazně v diskuzi vyhrála úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.. A já nad tímto nápadem začala vážně přemýšlet. Protože můj muž už nežije a děti jsme neměli, nemám tedy nikoho, kdo by mi s úklidem pomohl. Nějaký ten běžný úklid ještě zvládám, myslím tím utření prachu nebo zametení podlahy – díky bohu nemám koberce, protože to bych se svými koleny opravdu nezvládla opečovávat. Čištění podlah Hradec Králové.

Nejlepší způsoby jak dosáhnout třpytivého lesku podlahyBroušení mramoru

Sotva se obuju, nevím, jak bych v kleku vysávala, takže jednou za týden zametu dlouhým koštětem prach a tím můj úklid končí. Bohužel je na podlaze patrný její věk, je zašlá, jsou na ní nánosy letité špíny. Kterou se mi nepodařilo sundat dolů. V takové chvíli si vtipkuju, že kdybych měla horší zrak, špínu bych neviděla. Ale takto mám bohužel špatná jen ta kolena. Rozhodla jsem se tedy, že si zavolám úklidovou firmu A SERVIS domů a nechám si od nich podlahy v bytě vyčistit.

Odborné tepování a dezinfekceHloubkové čištění tvrdých podlah

A musím říct, že jsem z výsledku nadšená…

A musím říct, že jsem z výsledku nadšená. Tato firma nepoužívá nějaké šolichání, ale podlahy čistí strojově. Konkrétně  používají kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Pracovníci postupovali tak, že podlahu nejdříve důkladně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch vykartáčován, veškeré nečistoty ale i mastnoty a vlhkost odsáli vysoce výkonným vysavačem. Na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Ošetření polymerových podlahFinální úpravy podlah – umývání, lakování, impregnace

Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali doschnout. Nevěřila jsem svým očím, po odchodu firmu jsem se po bytě pořád procházela a divila se, že podlahu dokázali vrátit do původní kvality a výraznější barvy. Čištění podlah Hradec Králové jsem pak doporučila ostatním dámám na vyráběcím kroužku.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *