, ,

Každá podlaha může vypadat opět jako nová. Jen musíte vědět, na koho se obrátit

V našem baru, který funguje i jako kavárna, se měla konat výstava začínajícího malíře, který byl bez pochyby talentovaný a čekala ho slibná budoucnost. A protože naše podlaha po několika letech, kdy se na ní (samozřejmě omylem) vylívala káva, alkohol a spousta dalších věcí už měla opravdu něco za sebou, řekli jsme se, že si ji necháme vyčistit úklidovou firmou. Čištění podlah Ostrava.

Fluatace podlahy

Samozřejmě jsme si ji vždy čistili i sami, ale…

Samozřejmě jsme si ji vždy čistili i sami. Ale úklidové firmy zkrátka disponují lepšími prostředky než náš kumbál, takže jsme si řekli, že do toho zainventujeme. Koneckonců byla to i naše reklama, kvůli výstavě u nás bude určitě narváno, a pokud se tu lidem bude líbit, určitě se vrátí a stanou se našimi pravidelnými zákazníky. Ale protože jsem ani já a ani nikdo další ze zaměstnanců neměli s žádnou úklidovou firmou zkušenosti, tak jsem pátral na internetu.

Krystalizace mramoru

Četl jsem různé diskuze a recenze, abych měl jistotu, že to svěřím opravdu někomu, kdo tomu rozumí. A podlahy nijak neponičí. Potom, co všechno jsem přečetl, jsem se rozhodl pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která měla opravdu vynikající reference. Byla sice dražší, než většina úklidových firem, o nichž jsem se dočetl, ale zase všude na ně psali samou chválu. Opravdu to byla samá pozitivní recenze. Jednou z dalších věcí, která byla pro mě důležitá, tak aby se mi podřídili v termínu.

Krystalizace vápenatých podlah

A ochotně mi vyšli vstříc s tím, že…

A ochotně mi vyšli vstříc s tím, že by čištění probíhalo ve večerních hodinách, protože jsem kvůli tomu nechtěl kavárnu zavírat a přijít tak o tržbu, protože k nám denně chodí hodně lidí. Ale neměli s tím žádný problém. Už jen tímto na mě udělali dobrý dojem, a to jsem se s nimi ještě osobně neviděl. Ale domluva s nimi byla perfektní.

Renovace mramorových podlah

Jeden den jsem s nimi telefonovala a hned druhý den mi poslali návrh zakázky. S takto rychlým a profesionálním přístupem jsem se dosud nesetkal. Zaměstnanci A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění podlah Ostrava přišli a vše důkladně vyčistili. Po pracovnících zůstala krásně lesklá a čistá podlaha. Vypadala jako nová, ještě lépe, než jsem si představoval. Musím vám povědět, že jsem nevěřil v takový výsledek, protože přece jen po té podlaze denně projdou stovky zákazníků.

Renovace betonových podlah

Pro lepší údržbu mi nabídli i pravidelné čištění…

Pro lepší údržbu mi nabídli i pravidelné čištění, což jsem nemohl po takovém výsledku odmítnout. Dále podlahu i zakonzervovali voskem, aby se lépe udržovala a dosáhla i protiskluzového efektu. Což je opravdu vynikajíc věc, když máte jistotu, že nesete tác s objednávkou. A máte jistotu, že neuklouznete, pokud se vám tedy vyloženě nezamotají nohy.

Finální úpravy podlah – umývání, lakování, impregnaceNejlepší způsoby jak dosáhnout třpytivého lesku podlahy

Odvedli zkrátka vynikající práci a musím vyzdvihnout jejich skvěle odvedenou práci i profesionální přístup. Myslím si, že lepší firmu jsem si na internetu najít nemohl, protože najít někoho spolehlivého, kdo má i příjemné vystupování je opravdu štěstí. I cena byla podle mě přijatelná vzhledem ke kvalitě, kterou nabízejí, takže za mě mohu tuto firmu jedině doporučit. Čištění podlah Ostrava.

Broušení mramoruBroušení podlah

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *