, ,

Profesionálové odstranili graffiti z našeho domu a manžel byl spokojený

Před několika lety jsme se s manželem a dětmi přestěhovali ze sídliště na okraj města do malého domečku. Shledali jsme totiž, že pro děti je lepší vyrůstat v čistém a udržovaném prostředí, než na sídlišti plném graffiti a podobných čmáranic. Pro děti je taky důležité, že mohou trávit čas na zahradě a užívat si čistého vzduchu.

Odstraňování graffiti

Umění máme sice oba rádi, ale ne graffiti…

Umění máme sice oba rádi, ale ne graffiti, které je na sídlišti všudy přítomné jsou přeci veřejné zdi. A to, že někdo poničí něčí majetek neznamená, že se z nápisu stává umění. Tento druh vandalismu opravdu nechápu a odsuzuju. Když jsme se přestěhovali do domečku mysleli jsme si, že jsme se těchto problému zbavili. Opak je ale pravdou, před několika týdny se na fasádě našeho domu toto ošklivé pseudoumění objevilo také. Nápis, který ani nejde přečíst, bez sebemenší invence a nápadu zhyzdil naši fasádu.

Jak na odstraňování graffiti

Tomu vandalovi to trvalo sice jen pár minut, ale pro nás je to škoda v řádu sta tisíců. Když jsme se to s manželem zjistili, byli jsme velice naštvaní a okamžitě jsme začali hledat řešení těchto nesnází. Od známých ze sídliště, kteří zajišťovali chod domu i opravy na něm jsme získali několik doporučení na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha, na internetu jsme si ještě ověřili jejich cenu a přečetli si další reference, které byly velice kladné. Se zaměstnanci jsme se domluvili na termínu, který nám vyhovoval a odstranění mohlo začít.

Odstranění graffiti z betonových povrchů

Ochotně nám fasádu pečlivě očistili…

Ochotně nám fasádu pečlivě očistili, opravili, i natřeli, takže po graffiti nezbylo ani památky. Potom budovu ošetřili antigraffitovou ochranou, což je nanotechnologická vrstva, která fasádu zakonzervuje, ale přesto jí umožňuje dýchat. Díky této vrstvě se grafitový sprej nevpije do hlubokých vrstev fasády a případné odstraňování graffiti je jednodušší a daří se ve většině případů stoprocentně. Tak jsme se pojistili proti dalšímu případnému ataku vandalů.

Odstranění graffiti z cihelAntigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.

Fasáda tedy byla znovu krásná a my jsme byli velice spokojení s výsledkem. S firmou A SERVIS jsme tedy byli velice spokojení, protože odvedli poctivou práci, domluva s nima byla velice rychlá a bezproblémová. Na internetu jsme se také dočetli, že nabízejí i další služby, které jsme se rozhodly do budoucna využít. Čistí totiž i koberce, a téměř všechny druhy podlahových krytin. Od dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, litých podlah až po kameninové podlahy a betonové podlahy.

Odstranění graffiti z přírodního kameneAGO proti graffiti na naší zdi

V případě potřeby tedy nebudeme váhat…

V případě potřeby tedy nebudeme váhat a obrátíme se na pracovníky A SERVISU. Jejich odstranění graffiti nám totiž ušetřilo velké množství peněz, které bychom museli investovat do nové fasády. Můžeme si tedy znovu užívat krásně čistého prostředí a náš domeček je zase krásný na pohled. Teď už jenom přemýšlíme, kam vysadíme popínavé růže, abychom si mohli na jaře užívat jejich vůni. odstraňování graffiti Praha.

Graffiti – odstraňování, ochranné nátěryJak máme odstranit graffiti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *