, ,

Okna se mají udržovat čistá

Naše rodina je velká. Máme několik dětí, neteří, babiček a dědečků. Se všemi se snažíme vídat maximálně, co to jde a pokud možno, tak i pravidelně. Bohužel po tom, co jedné z našich babiček umřel manžel (dědeček) hodně se uzavřela do sebe a zanevřela téměř na všechno kolem sebe. Včetně uklízení.

Mytí a čištění logMytí a čištění billboardů

Pokaždé, když tedy přijedeme na návštěvu…

Pokaždé, když tedy přijedeme na návštěvu, je tam všude hrozný binec, vůbec se nám to nikomu nelíbí. Snažíme se tedy vždy uklidit, aby tam babička nebyla zamořená prachem a všemi možnými odpadky. Už je tak tomu několik let. Před necelým týdnem jsem právě jeli naši babičku navštívit, předem jsme se obrnili. Protože jsme věděli, že nás nebudou čekat vlídná slova, ale jen hadr, kýbl a smeták.

Mytí a čištění reklamních cedulí

Když jsme se však dali do úklidu, uvědomili jsme si, že jsme vlastně babičce nikdy nečistili okna, a že bychom je tedy dnes výjimečně mohli umýt. Okna stačí umýt jednou za půl roku, takže bychom měli na dlouhou dobu pokoj. Jenže, sotva, co jsme roztáhli záclony, málem jsme se lekli. Vypadalo to, že ani předtím, když naše babička ještě žila s dědečkem a byla zvyklá uklízet, snad nikdy okna neumyla.

Mytí a čištění reklam

Byla celá zaneřáděná, na některých byly tmavé zašlé skvrny…

Byla celá zaneřáděná, na některých byly tmavé zašlé skvrny jakoby od kouře. No, prostě hrůza a děs. Totálně jsme si povzdechli a zoufale se po sobě podívali. Vzali jsme tedy hadru a začali čistit okna. Jenže skvrny byly tak strašně moc a moc zaschlé, že to vůbec nešlo. Babičce to bylo jedno, ta si tu žije spokojeně ve svém přítmí a okna ji tak ještě víc zahalují do temnoty, do které se před časem rozhodla ukrýt.

Čištění solárních panelů

Vzali jsme si tedy jiné účinnější prostředky, měli jsme strach, aby však nebyl moc agresivní, má dcera má totiž atypický ekzém. No, nejenže agresivní byl, ale navíc ani nebyl příliš efektivní, co se jeho čisticích schopností týkalo. Byli jsme už poměrně zoufalí. Až jsme si nakonec řekli, že na to kašlem, a že raději zavoláme někoho, kdo to udělá pořádně. Koukli jsme se tedy na různé uklízecí firmy, ale moc se nám nepozdávaly, pozměnili jsme tedy v prohlížecí klíčové slovo pro vyhledávání.

Mytí fotovoltaických panelů

Za pár chvil, co jsme se opět probírali všemožnými firmami…

Za pár chvil, co jsme se opět probírali všemožnými firmami, jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno. Ta měla samé kladné recenze, a žádné záporné, což nás mile překvapilo, takových firem už moc v dnešní době není. Také na svých stránkách měli krásně, přehledně a srozumitelně popsáno, jak probíhá samotné čištění oken, jaké technologie používají a proč jsou například lepší než jiné čisticí techniky.

Mytí výškových budovMytí prosklených stěn

Tak jsme se rozhodli je nakonec zavolat. Přijeli o tři dny později, co jsme jim volali. Musím říct, že svoji práci odvedli vskutku skvěle. Okna pracovníci této firmy perfektně vyčistili během několika hodin. Byli hrozně milí, ochotní a velmi profesionální. Okna vypadala jako by byla nová, dokonce je leštili na sucho, prý je to náročnější, ale zároveň účinnější. S touto firmou AESRVIS LIPKA jsem proto velice spokojená a všem ji mohu jedině doporučit!

Mytí prosklených balkonů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *