, ,

Hĺbkové rotačné čistenie čalúnenia a kobercov Košice

Sídlime na dobrej adrese…

kvalitné čistenie kobercov KošicePracujem v spoločnosti, ktorá si rokmi a svojou prácou vydobila oceňované meno, prestíž a slušné klientské portfólio. Sídlime na dobrej adrese v centre mesta, máme vlastnú budovu a roboty vždy vyše hlavy. Dennodenne pracujeme a sme v kontakte s ľuďmi. Tak u nás ako sa zvykne knižne hovoriť kľučky nikdy leštiť nemusíme. Čistenie kobercov Košice.

Prevádzkujeme totiž zdravotnícke zariadenie, takže od samučkého rána, až do neskorého popoludnia máme v čakárňach a ambulanciách stále plno. Budem úprimný. Ten pohľad ma vždy poteší a vyslovene nabudí. Lebo aspoň ja osobne nepoznám nič krajšie, ako mať plný dom a pomáhať ľuďom, aby sa opäť cítili lepšie a spokojnejšie. hl'bkové čistenie kobercov

Venujem sa teda financiám…

Občas ma aj zamrzí, že sám nie som lekárom. No myslím si, že v tejto oblasti je každý jeden dielik skladačky nesmierne dôležitý. A tak prispievam tým, čo viem najlepšie. Venujem sa teda financiám, ekonomike, prevádzke a hladkému chodu budovy od základov až solárne panely na streche.

Ako som už v úvode spomenul, pracujeme v centre mesta, čo naši pacienti nesmierne oceňujú. Zrejme aj preto máme na verejnosti tak úspešný profil. Iste, pohodlie a dostupnosť tvoria základ, najmä keď ide o zdravie. Pochopiteľne, že nemenej dôležitou, aj keď v istom zmysle, trochu podružnou a podvedome vnímanou zložkou celkovej spokojnosti klientov, je samotné zázemie celej budovy.

Nezanedbávať detaily…

čistenie kobercov kotúčovým strojomMať na chodbách a v ambulanciách vždy čisto, udržiavať kvalitu a hygienu sociálnych zariadení. Nezanedbávať detaily v podobe spoľahlivých automatov na kávu, boxov s pramenitou vodou, či funkčnosť niekoľkých televízií v čakárňach, nebýva práve jednoduché. Jasné, mám po ruke zopár ľudí, ktorí mi v tom pomáhajú. Ale i tak prídu obdobia, kedy neviete, kde vám hlava stojí.

Napokon na pravidelných poradách vedenia našej spoločnosti sa otázky trvalej čistoty, pacientského komfortu a hygieny, ešte nikdy neobišli. Koniec-koncov, medicína bola, je a bude hlavne o dokonale čistom a dezinfikovanom prostredí.

Dobre viem o čom hovorím, a to najmä v spojitosti s ročnými obdobiami. Ak prídu prvé jarné alebo sychravé jesenné dažde, či zimná chumelica a soľou rozmáčaný sneh, mám všetky upratovačky a údržbárov v stave pohotovosti. Snažíme sa v každom okamihu, udržať v celej budove poriadok a čistotu.

Máme položených vel’a kobercov…

Problém bol a je o to zamotanejší, že v dome máme položených pomerne veľa kobercov. Čo je podľa mňa síce dôležitým znakom komfortu, pohodlia a príjemného prostredia pre každého návštevníka. Ale z pohľadu údržby a čistoty skôr všadeprítomná nočná mora. Samozrejme, že ide o tzv. pracovné a ľahšie udržiavateľné koberce, no starať sa o ne treba i tak.

Opatrenia sme urobili už pred vstupom do budovy. Takže sú tu kovové i gumené rohože, v priestore zádveria mobilné koberce, ktoré nechávame pravidelne čistiť a meniť. Najhoršia situácia nastáva s príchodom dažďov, zimy alebo suchého a prašného počasia. Kam sa človek pozrie, nájde stopy nevychovaných klientov, či lajdákov, ktorí spoľahlivo kazia meno väčšiny slušných a uznanlivých. čistenie kobercov strojovou metódou

No občas sa toho nakopí…

Samozrejme, robíme všetko, čo je v našich silách, aby kvalita čistého prostredia nebola zásadne narušená. No občas sa toho nakopí akosi viac a prvé výčitky z vedenia potom mávam na tanieri hlavne ja. Nedávno sa ale ukázalo, že sú situácie, kedy treba vyhľadať pomoc zvonku. A spoľahnúť sa na znalosti a know-how profesionálnej upratovacej firmy.

Do firmy sa chystala návšteva nášho zahraničného partnera, takže sa muselo všetko lesknúť, blyšťať a žiariť čistotou. Stačila mi krátka inšpekčná prechádzka po budove a bolo jasné, že koberce a okná nie sú v dokonale čistom stave.

Čistenie kobercov Košice…

spol'ahlivé čistenie kobercovNavrhol som preto externú pomoc upratovacej firmy. Moji známi a bývalí kolegovia mi medzičasom poradili, aby som určite oslovil spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie kobercov Košice. Nebol dôvod ich prevereným odporučeniam neveriť, takže som do upratovacej firmy obratom zavolal.

Hovorili sme spolu otvorene, veľmi profesionálne a z ich strany ústretovo a ochotne. Mal som veľmi dobrý pocit. No hneď skraja padla z mojej strany otázka, týkajúca sa termínu, kedy by k nám prišli. Všetky všedné, pracovné dni máme totiž plno pacientov, takže jediný voľný priestor ponúka víkend.

Čo mi urobilo značnú radosť…

Dokonale ma prekvapili, keď mi s úsmevom oznámili, že víkend pre ne býva dosť bežným termínom. Takže prídu radi a bez problémov. Skvelé, pomyslel som si. Navyše mi A SERVIS LIPKA ponúkol okrem vyčistenia kobercov aj čistenie okien. Čo mi urobilo značnú radosť, keďže som tak dostal kompletný servis spod jednej strechy.

Len čo som zavesil, bolo mi jasné, že stres pred zahraničnou návštevou zvládneme. Pričom som bol presvedčený, že profesionáli ma predsa nemôžu sklamať. Prvé plus prišlo v sobotu ráno, keď som skupinu z A SERVIS vítal na prahu firmy. Prišli na čas, všetci dobre naladení, pripravení a kompletne vybavení. Asi si viete predstaviť, čo to s človekom urobí, keď sa jeho očakávania začínajú plniť práve takýmto spôsobom. Ako vyčistiť fl'aky na koberci

Mali po ruce vel’ký kartáčový stroj…

Páni sa dali do práce bez dlhých rečí, sviežo a systematicky. Mali po ruke veľký, rešpekt vzbudzujúci kartáčový stroj. Ktorý hltal metre našich znečistených kobercov a nechával ich neuveriteľne čisté a vláčne. Miestnosťami a chodbami sa onedlho vinula príjemná vôňa čistoty, takmer ako ju poznáme z vlastnej domácnosti.

profesionálne čistenie kobercovTrocha neistoty ma obišla pri čistení okien, keďže ma uisťovali, že sklá leštia výhradne ručne a bez použitia chemických prostriedkov. Nič podobné som ešte nevidel a nepoznal. Keď však pracovníci A SERVIS s oknami skončili, boli nádherne čisté a doslova žiarili. Zaplavil ma pocit veľkej spokojnosti a zadosťučinenia. Všetky okná vo firme sme odrazu mali ako z nalešteného reklamného katalógu.

Na finálnu kontrolu našich uprataných priestorov som si vyhradil nedelňajšie dopoludnie. Ale nech som sa akokoľvek snažil, cítil som, že za seba a mojich ľudí je všetko hotové a pripravené na pondelkové ráno.

Zahraničná návšteva…

generálne čistenie kobercov KošiceUž len krátko, ale to podstatné. Zahraničná návšteva dopadla na jednotku. Hostia s nami boli očividne spokojní, napokon naše vedenie tieto fakty tlmočilo mne osobne i mojim ľuďom. Pochopiteľne, takáto pochvala človeka naplní vždy dobrým pocitom, bez ohľadu na to, či je zodpovedným manažerom alebo nočným vrátnikom.

Veľkú zásluhu na tomto úspechu mala totiž upratovacia firma A SERVIS LIPKA. Bez ich výdatnej a kvalitnej pomoci by možno všetko dopadlo celkom inak. Takže, ešte raz veľká vďaka páni. Pevne verím, že sa u nás čoskoro stretneme, napríklad pri každoročnom, generálnom jarnom upratovaní. najefektivnejšie metóda čistenie kobercov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *