, ,

Mytí nepřístupných a atypických oken. Výškové práce čištění a nano impregnace Brno

mytí oken BrnoJiž několik let pracuji jako správce střední školy v jednom z brněnských obvodů. Měli jsme štěstí a společně s manželkou jsme získali služební byt. Osud nám dětí nedopřál a proto si logicky práci dělíme tak, aby nám zabrala co nejvíce času. Mně připadly ty typické mužské úkoly spojené s údržbou, opravami a prací na dvoře. Manželka má zase v referátu uklízení, hygienu a to ostatní – mytí oken Brno. Protože jsme na jedné lodi, je pochopitelné, že si vzájemně pomáháme a dokážeme zastat jeden druhého.
Určitě vás nepřekvapí když řeknu, že všechnu práci kolem školy pouze dva lidé nemohou zvládnout, takže máme k ruce několik pomocníků a také specializovanou úklidovou firmu. Jejich služeb využíváme pravidelně, zejména pokud se jedná o podlahy a koberce. Jednou do roka umýváme okna v celé budově, což je pro každého pořádný zápřah.

 

Tento rok se všechno nečekaně a hlavně nepěkně zamotalo.

mytí oken cena Brno

Úklidová firma, s kterou jsme dosud spolupracovali změnila majitele a ten s námi smlouvu neprodloužil. Takže vše zůstalo nedořešené, a aby toho „náhodou“ nebylo málo, tak se situace zkomplikovala ještě více. Vedení školy již před tím rozhodlo, že během letních prázdnin se celá škola vymaluje. Takže jsme se ženou potichu pověsili dovolenou na hřebík a čelili dalšímu podstatnému problému.

Zorganizovat letní úklid včetně chaosu po malířích s tím, co jsme měli po ruce bylo naprosté šílenství, takže nezbývalo jiné řešení, než rozhodit sítě a sehnat volné ruce-nohy. Je samozřejmostí, že po letech praxe potřebné kontakty mám a podařilo se tak nalézt shodu při „velkém gruntování“. A to v podobě likvidace té největší špíny.jak na mytí oken Brno

Mne ovšem nepřestala trápit jiná věc – podlahy, koberce a zejména okna.

Na splnění těchto tří úkolů by nestačily ani Popelčiny oříšky, takže bylo nezbytné vyhledat skutečné odborníky, kteří mají s tímto typem práce dostatek zkušeností a rovněž vládnou technickým know-how, neboť mnohá okna na naší škole, zejména v tělocvičně a v dílnách jsou umístěna vysoko – navíc jsou velká, masivní a atypická.

Není v silách uklízeče s klasickým vybavením, aby si s nimi úspěšně poradil. Bylo nutné najít někoho, kdo si společně s námi, dokáže se vším rychle a efektivně poradit.

 

Pověřil jsem manželku…

odstranění šmouh na oknech Brno

Pověřil jsem manželku, neboť má u klávesnice šikovnější prsty než já, ať projde webové stránky, zda-li tam nenarazí na nějakou zkušenou úklidovou firmu s ověřenými pracovníky.

Uznale přiznávám, že náhoda je nevyspytatelná a občas vládne zvláštními způsoby, což se v našem případě opět potvrdilo – právě jsem jel autem koupit do sprch v tělocvičně dvě nové baterie. Mezi regály jsem se „srazil“ s dobrým kamarádem a dali se do řeči – ani nevím proč, zkrátka jsem se ho zeptal, jestli nezná nějakou spolehlivou partu, která by nám pomohla s úklidem školy. impregnace na okna Brno

Bez dlouhého přemýšlení z něho pouze vypadlo A SERVIS LIPKA. Následně mi prozradil, že v jejich speditérské firmě již dlouho myjí střešní okna garáží a je s nimi naprostá a všeobecná spokojenost.

Chlapi příjdou, bez řečí zapnou plošinu a dají se do poctivé práce. Sám majitel je s nimi obzvlášť spokojen, neboť není pro ně žádným problémem přijít i v sobotu. No a samozřejmě okna jsou tip-top, stále čistá a v pohodě. Přiznám se, že mi kamarád nasadil brouka do hlavy, proto jsem si jméno firmy hned napsal na krabici s baterií.

Jen co jsem dorazil zpět, hned jsem zašel za ženou, aby našla kontakt na A SERVIS LIPKA, s.r.o. mytí oken Brno. Když uslyšela to jméno, tak se začala smát – na listě papíru, hned na prvním místě – ukázala to samé jméno a ihned spustila dlouhý proslov.

 

 

Mají prý obrovské zkušenosti…

umyjeme okna rychle Brno

Mají prý obrovské zkušenosti, nejvíce kladných recenzí a množství poděkování od klientů, úklidy provádí jak firmám tak lidem, a vždy rádi a rychle pomohou. Je patrné, že náhoda zřejmě zafungovala, i když mám spíše pocit, že mluvit o náhodě v případě firmy, která má to nejlepší jméno a preference, není zcela na místě.

Polibkem jsem umlčel pokračující manželčinu řeč a vzal do ruky telefon. Slečna z A SERVIS LIPKA byla velmi milá a vstřícná, takže netrvalo dlouho a bylo nám na obou stranách telefonu jasno – věděli co chceme, kdy to chceme a kolik toho chceme. Já se pro změnu dozvěděl – kdy příjdou a co nás to bude stát. Vše bylo v naprostém pořádku, takže na nás zůstalo pouze připravit potřebné až se pracovníci z A SERVIS LIPKA objeví a pustí se do toho…umyjeme okna efektivně Brno

Potom se již dělo vše, na čem jsme se dohodli. Zaměstnanci firmy přijeli přesně v čas, společně jsme prošli všechna místa a zákoutí, která dají do pořádku a ujasnili si několik drobností. Práci si mezi sebou rozdělili, takže jsem je během krátké chvíle ztratil z očí. Se ženou jsme se chytili své vlastní práce a sobota ubíhala v usilovném a snaživém rozmaru.

Je pochopitelné, že mi to chvílemi nedalo abych nenahlédl, jak to pánům z A SERVIS LIPKA jde. Bylo vidět, že jim nic nečiní větších starostí. Každý pohyb dával jasně najevo, že se jedná o velmi zkušené a vyškolené zaměstnance, kteří jsou v této náročné profesi zdatní. Práce jim šla od ruky v pravidelném rytmu a já již věděl, že pro naši školu budeme mít skvělé řešení do budoucnosti.

Svým způsobem mi to potvrdila i manželka. Krátce se u mne zastavila a začala referovat, že chlapi vůbec neleští okna žádnou chemií. Ale poctivě a dokonale pouze na sucho. Pořádný kus bavlněné tkaniny, více síly a energie, občas přitlačit a okna se lesknou jako zrcadlo. Přitom se usmívala, neboť podobný způsob vyznávala její babička, která těm moderním chemikáliím nedokázala přijít na jméno.

umyjeme okna snadno Brno

Pracovníci této firmy…

Pracovníci této firmy mi potvrdili, že leštění na sucho je pro ně jediný přijatelný způsob. Protože okna vyčištěná touto metodou zůstávají déle čistá. Leštidlo totiž zanechává na skle různé šmouhy a fleky. Navíc se na skle po aplikaci leštidla vytvoří chemický mikrofilm, který působí jako lepidlo. Špína a prach z okolí a z ovzduší se potom snadno zachytává na každém okně.

A velmi brzy se musí celá anabáze s čištěním opakovat znovu. Velmi rád jsem dal jak pracovníkům, tak manželce za pravdu, neboť vzhled oken byl skutečně parádní. Až jsem měl vůbec poprvé pocit naprosté spokojenosti.

Myslím, že pokračování této brigády se dá snadno uhodnout. Dnes má úklidová společnost A SERVIS LIPKA,s.r.o. úklid naší školy potvrzen smluvně a každá ze stran září spokojeností. Vedení školy, manželka a samozřejmě i já.

mytí oken ceník Brno
Jediné co mne občas rozhodí jsou rozbitá okna! Za poslední dobu to bylo již třetí. Když jsem studentům patřičně domlouval. Jeden z nich to nevydržel a křičel, že oni za to nemohou, protože ta okna nejsou vůbec vidět. Já si proto spíše myslím, že se jedná o obrovskou pochvalu pro pracovníky úklidové firmy. Než-li o pouhou výmluvu výřečného studenta, že?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *