, ,

Na odstranění plísně doporučujeme firmu „Odstraňování a sanace plísně Pardubice“

bezpečné odstranění plísně PardubiceJak odstranit plíseň Pardubice…

Dobrý den, hrozně ráda bych vám doporučila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., a hlavně její službu odstraňování plísní Pardubice a její systém jak odstranit plíseň Pardubice. V naší firmě jsme začali mít s plísní docela problémy. V jedné z místností jsme se totiž rozhodli udělat si vířivku, kam se chodíváme naložit, když už máme práce plné zuby. Jenže díky tomu jsme začali mít prostorech docela dost vlhko. Sice jsme se snažili větrat, ale podle všeho to nebylo dost. Navíc se nám tím i hůře dařilo udržovat stejnou teplotu ve všech místnostech, což je taky problém. Pokud je v jedné místnosti výrazně chladněji a vletí do ní teplý vzduch, začne docházet ke kondenzaci vodních par a potom i k tvorbě plísní.

spolehlivé odstranění plísně PardubicePlíseň zmizela…

U firmy jsme si domluvili osobní schůzku, domluvili jsme se na všem, co bylo potřeba. A odvedli vynikající práci. Plíseň zmizela a všude, kde hrozilo, že by se plíseň mohla vyskytovat, aplikovali jejich ochranný nátěr LSG, který funguje jako nejúčinnější prevence proti plísním. Je navíc aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

Kdo odstraní plíseň v Pardubicích?Firmu mohu opravdu jen doporučit…

Firmu mohu opravdu jen doporučit, protože odvedli perfektní práci a od té doby, co u nás byli, nemáme s plísní jediný problém. Co bych chtěla ještě vyzdvihnout, tak spolehlivost a profesionalitu jejich zaměstnanců. Nerada totiž spolupracuji s někým, kdo má nepříjemné vystupovaní a je s nimi špatná domluva, a to i v tom případě, když mají dobrý servis. Jsme rádi, že jsme se rozhodli právě pro ně a využili služeb této vynikající firmy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *