, ,

Sháníte firmu na odstranění plísně?

opravdu účinné odstranění plísně Brno-ŽabovřeskyJak odstranit plíseň Brno…

Ráda bych pomocí webu sdělila své zkušenosti s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí likvidace plísní. Nabízí komplexní službu jak odstranit plíseň Brno, čištění a dezinfekce fasády a aplikuje protiplísňový nátěr LSG Brno. Své služby ale prý nabízí po celém území České republiky.

desinfekční odstranění plísně Brno-ChrliceHledali jsme s manželem řešení…

Před pár lety jsme nechali dělat zateplení a novou fasádu na našem starším domku, který je v centru Brno. Jenže jsme ale nevěděli, že u zateplených domů je problém s tím, že nedochází k takové cirkulaci vzduchu a tudíž se udržuje i větší vlhkost, a kde je vlhko, tak je i plíseň. Hledali jsme s manželem řešení, jak plíseň odstranit a došli jsme k závěru, že tuto práci přeci jen přenecháme nějaké úklidové společnosti. Plísně doma, to je velký problém a nemluvě o tom, že máme doma malé dítě, které potom dýchá uvolněné spory. Proto jsem se pustila do hledání firmy a několik jich našla, ale pak bylo na řadě rozhodnutí, kterou si vybrat.

jak se navždy zbavit plísně na zdi v Brno-KohoutoviceOd té doby se plíseň nevrátila zpátky…

Začala jsem číst články, kde lidi psali o jejich zkušenostech a pokoušela se podle nich rozhodnout. Nakonec jsme kontaktovali úklidovou firmu A SERVIS, se kterou jsme se domluvili na termínu. Nejdříve všechna plísní postižená místa důkladně oškrábali, vyčistili a pak použili barvu, kterou si předem nechali namíchat. V pokojích odstranili plíseň za pomocí odsávače, a to bez prášení a jakéhokoliv znečištění. Zdi potom také přetřeli malířskou barvou. Když vše důkladně proschlo, tak zdi ošetřili protiplísňovým nátěrem LSG. Od té doby se plíseň nevrátila zpátky, proto tuto firmu mohu všem jedině doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *