, , ,

Povrchy je třeba před plísní chránit. Proto je dobré spoléhat se na LSG od „ Odstraňování plísně Brno“

úspěšné odstranění plísně Brno-BystrcJak odstranit plíseň Brno…

Před několika jsme si najali firmu A SERVIS LIPKA, odstranění a likvidace plísní Brno, která v našem domě provedla odstranění plísní ze zdiva. Rozhodla jsem se, že se podělím o svou zkušenost, protože odvedli skvělou práci jak odstranit plíseň Brno. Byla by vážně škoda, kdyby se o ní nevědělo. Plísně jsou navíc opravdu velkou nepříjemností a nemluvě o tom, že mohou být příčinou dalších zdravotních problémů těch, kteří žijí v domech, kde se plísni daří. Tepelná izolace a i těsná plastová okna snižují vzdušnost stěn a tím i přirozené větrání. Tímto dochází ke zvýšení vlhkosti prostředí a následně i ke zvýšení množství mikroorganismů ve vzduchu. Ale i tento problém má naštěstí řešení.

jak řešit odstranění plísně v Brno-ŘečkoviceLidé z A Servis si ví rady…

Lidé z A SERVIS si s tím ví rady. Očištěný povrch nejprve očistili a opravili – zatřeli téměř stejnou barvou v odstínu, která byla původně na zdi. Naše obavy, že budou stěny flekaté, byly naprosto zbytečné. Po jejich práci nebylo téměř na zdi nic poznat, že by se přetírala. Po natření nechali zdi proschnout do druhého dne. Druhý den přišli na důkladně proschlé zdi aplikovat protiplísňový nátěr LSG.

rychlé odstranění plísně Brno-Královo PolePlíseň zkrátka nemůže přežít…

LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Plíseň zkrátka na takto ošetřené zdi nemůže přežít. Tuto firmu budu vřele doporučovat všem, neboť jsou to všichni pracovití zaměstnanci, kteří svoji práci dělají poctivě. A nám dále nezbývá, než firmě A SERVIS přát hodně spokojených zákazníků, mezi které patříme i my.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *