, ,

Plíseň v nově zabydleném bytě, jak se jí zbavit narvalo?

účinné odstranění plísně Praha 9Všechno vypadalo v pořádku…

Po smrti tchána jsme se s rodinou nastěhovali do domku k mamince manželky, aby v tak velkém domě nebyla sama. Taky bylo třeba, aby se někdo staral o běžnou údržbu domu a práce okolo, na které už tchýně nestačila. Nastěhovali jsme se do vrchního patra, ve kterém moje manželka vyrůstala, ale teď už v něm dlouhou dobu nikdo nebydlel. Čekalo nás hodně práce. Děti se aklimatizovaly rychle, babičku mají rády a bydlení v domku se zahradou je pro ně ideální. Já jsem začal připravovat byt na zimu. Některá okna potřebovala lépe utěsnit a bylo třeba otestovat topení a připravit se na topnou sezónu. Všechno vypadalo v pořádku, s příchodem zimy jsme byli připraveni i my.

jak bezpečně odstranit plíseň Praha 7Jak odstranit plíseň Praha…

Jenomže s utěsněnými okny, častým vařením a množstvím lidí v bytě se v kuchyni začala kumulovat vodní pára, rosila se okna, stěna v okolí oken začala vlhnout a nakonec se tam vytvořily plísně. Chtěl jsem plísně zlikvidovat, ale nedařilo se mi to. Vždycky si postavily hlavu a zase se po určité době objevily. Protože máme malé děti, nechtěl jsem ztrácet čas experimenty a vystavovat tak děti dlouhému kontaktu s plísněmi. Rozhodli jsme se s manželkou, že odstranění plísní svěříme nějakým zkušeným odborníkům, nejlépe nějaké firmě, která se v tomto oboru už dlouho pohybuje a ví jak odstranit plíseň Praha.

kdo spolehlivě odstraní plíseň Praha 4Odstranili ze stěny plísně a poradili nám….

Zvolili jsme A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pánové z firmy se dobře orientovali, řekli mi, že jsem utěsněním oken sice zamezil úniku tepla, ale na druhou stranu jsem znemožnil cirkulaci vzduchu, v místnosti se proto hromadí vysoká vlhkost. Odstranili ze stěny plísně a poradili nám, abychom začali důkladněji větrat, tím se vlhkost o dost sníží. Aby stěna vlhkost nepohlcovala, nanesli na ni LSG nátěr, který pohlcování vlhkosti znemožňuje. Plísně se díky tomu už znovu nevytvářejí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *