, ,

Na odstranění plísně mám vynikající zkušenost s nátěrem LSG Brno

jak odstranit plíseň Brno-SlatinaPotřebovala jsem odstranit plíseň…

Sama hodně projíždím internet, než se rozhodnu pro nějaký výrobek nebo službu, tak jsem se rozhodla napsat o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou jsem byla moc spokojená. Potřebovala jsem odstranit plíseň, složitě jsme řešili jak odstranit plíseň Brno, která se nám začala dělat v ložnici, což byl samozřejmě problém. Mít plíseň v místnosti, kde spíte, není nic příjemného. Zvlášť, když plíseň způsobuje problémy dýchacích cest a podobně.

kdo bezpečně odstraní plíseň v Brno-TuřanyJak odstranit plíseň Brno…

Tuto firmu jsem objevila na internetu a byla na ni hromada pozitivních ohlasů. Takže jsem jim zavolala, domluvila jsem si s nimi termín, kdy mohou přijet, aby se podívali, jaký mám vlastně problém a jestli budou schopni plíseň odstranit. Na jejich stránkách jsem se dozvěděla řadu dalších zajímavých informací. Jejich nátěr LSG je použitelný i do prostor, kde dochází ke přímému styku s potravinami. Takže jsem byla ráda, že je potvrzena nezávadnost přípravku na zdraví a je neškodný jak pro děti, tak i vaše domácí mazlíčky. Pokud nějaké máte. Je také aplikovatelný na řadu povrchů jako jsou na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A minimální záruku garantují 2 roky.

odstranění plísně profesionály v Brno-VinohradyByla jsem opravdu moc spokojená…

Byla jsem s nimi opravdu moc spokojená na všech rovinách. Bylo to až neuvěřitelné, jak dobře si s tím poradili. Není ani skoro poznat místa, kde se dělala oprava zdiva. Pracovníci byli navíc velmi milí, takže nemám jediný důvod se již obracet na někoho jiného. Proto všem odstranění plísně Brno od A SERVIS doporučuji a doufám, že jsem tak ostatním pomohla s výběrem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *