, ,

Likvidace plísní a prevence s LSG nátěrem

bezpečné odstranění plísně Praha 10Měla jsem strach, aby plíseň neškodila dětem…

Po rozvodu s manželem jsem se i s dětmi přestěhovala do nového bytu. Až do zimy se nám tam bydlelo dobře, ale potom se na stěnách začaly objevovat vlhké skvrny a následně i plíseň. Znepokojilo mě to. Měla jsem strach, aby plíseň neškodila dětem. Radila jsem se s rodiči, co by se dalo podniknout, ale nevymysleli nic, co by fungovalo. Nastříkali jsme stěny nějakými protiplísňovými postřiky, ale k ničemu to nebylo.

spolehlivé odstranění plísně Praha 3Jak odstranit plíseň Praha…

Rodiče o nás měli obavu, a tak mi domluvili návštěvu techniků z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Jako předčasný dárek k narozeninám uhradili konzultaci i provedení likvidace plísně a preventivní opatření. Technici přišli na to jak odstranit plíseň Praha, že se plísně tvoří proto, že je v bytě vysoká vlhkost. Nahromaděná vlhkost je způsobená špatným systémem odvětrávání bytu. Produkujeme s dětmi více vlhkosti, než je byt schopný zvládnout a přirozeně odvětrat. Přebytečná vlhkost kondenzuje na stěnách a prosakuje dovnitř. Odtud se vzaly mokré fleky. Takové prostředí je ideální pro plísně. Technici naštěstí věděli co s tím. Takhle totiž plísně vznikají ve většině domácností.

kdo odstraní plíseň Praha 4Pak už jen bylo potřeba zajistit prevenci…

Nejprve se ze stěn mechanicky odstraňovala plíseň. To byl docela kumšt, protože jí bylo hodně a byla už prožraná do omítky. Následně se provedla důkladná dezinfekce, vysavačem se vysály všechny plísňové zárodky z okolí a důkladně se vydezinfikovaly podlahy a vodorovné povrchy, na kterých mohly ještě plísňové spory ulpívat. Protože na některých místech došlo k poškození omítky, udělali technici novou výmalbu. Pak už jen bylo třeba zajistit prevenci. Tou je LSG nátěr. Zabrání stěně pohlcovat vlhkost. Technici mi vysvětlili, že jestli chci, aby nátěr fungoval stoprocentně, musím se do prevence taky sama zapojit a pravidelně v bytě větrat. Jen tak se můžu plísní navždy zbavit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *