, ,

Pokud se nevíte rady s plísní, kontaktuje profesionály „ Odstraňování plísně Ostrava“

spolehlivé odstranění plísní Ostrava-PorubaJak odstranit plíseň Ostrava…

Nedávno jsem poptával firmu, která by nabízela službu odstraňování plísně, tedy jak odstranit plíseň Ostrava, Nedávno se nám objevila na fasádě domu. Sedl jsem si k internetu a hledal někoho, kdo by měl dobré reference. Nerad obracím na někoho, o kom nevím vůbec nic. Nakonec mě nejvíce zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., tak už jsem se více zaměřil pouze na jejich webové stránky. Na nich jsem se dočetl, že kromě odstranění plísní nabízí i dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG. Nikdy jsem o něčem takovém neslyšel, tak jsem hledal, jak to vlastně funguje.

kdo zajistí odstranění plísně Ostrava-jihJedná se o nátěr mikrobiálního působení…

Jedná se o nátěr antimikrobiálního působení, který funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I po velmi krátkém kontaktu s buněčnou stěnou, na které působí lokální změny v koncentraci důležitých iontů, způsobí její roztržení díky nitrobuněčnému tlaku. Zamlouvalo se mi to, tak jsem jim zavolal a domluvil se s nimi na datu a předběžné ceně. V den smluveného termínu ke mně přijeli a hned se pustili do práce. Povrch, který měl být ošetřen LSG nejprve zbavili plísní a mechanicky očistili. Potom vše opravili a zatřeli fasádní barvou. Druhý den přišli a na zaschlou zeď nanesli zmínění nátěr LSG.

zbavte se plísní na zdi jednou provždy Ostrava-HrabováS firmou se mi spolupracovalo velice dobře a odvedli dobrou práci, takže jsem spokojený. Pro ty, co mají problémy s plísní, nebo i s jinými úklidovými záležitostmi, ať už v domě nebo v bytě, tak doporučuju kontaktovat společnost A SERVIS. Moje zkušenost s jejich službou odstraňování plísní Ostrava je pro mě totiž zárukou kvality i při využití jejich dalších služeb.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *