, ,

Na odstranění plísně můžeme doporučit „ Odstraňování plísně Brno“

bezpečné odstranění plísně Brno-IvanoviceVelice se mi zhoršilo dýchání…

Náš byt je na kraji budovy a na štítové zdi se nám začala dělat plíseň. A zjistila jsem to velice rychle, protože jsem astmatička. Velice se mi zhoršilo dýchání. Je známo, že plíseň způsobuje problémy dýchacích cest a samozřejmě i řadu dalších onemocnění. Například i kožní onemocnění. Proto plíseň musela rychle pryč, protože se mi opravdu zle dýchalo. Rychle jsem si sedla k internetu a hledala nějakou firmu, která by ji vyčistila, protože jsem chtěla, aby to udělali odborníci.

profesionální odstranění plísně Brno-KomínJak odstranit plíseň Brno…

Potřebovala jsem mít jistotu, že to zmizí a mně bude lépe, hledala jsem někoho kdo spolehlivě zná recept jak odstranit plíseň Brno. Na internetu se mi nejvíce zamlouvala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., i můj přítel říkal, že by se obrátil na ně, protože měl s nimi dobrou zkušenost z práce, kde si od nich nechávají čistit podlahy a jsou s nimi spokojení. Takže jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Já sama u odstraňování nebyla, protože by mi to určitě nedělalo dobře, ale dohlížel na to přítel a ten se od nich dozvěděl ty nejzákladnější informace, proč plíseň vzniká.

rychlé odstranění plísně Brno-ŽideniceNedostatečné větrání…

Našim problémem bylo nedostatečné větrání, které zapříčinilo velkou vlhkost u nás v bytě, čímž vznikla plíseň. Je pravda, že moc nevětráme, navíc nemáme v koupelně okna a hodně doma sušíme prádlo. Naštěstí se jim plíseň podařilo odstranit a vše bylo v pořádku. Zeď pro jistotu ošetřili ochranným nátěrem LSG, který slouží jako prostředek proti vytváření plísně. Tímto bychom servis odstraňování plísní od A SERVIS chtěli všem doporučit, protože jsme s nimi byli maximálně spokojení. Plíseň se už nevrátila a vše proběhlo v pořádku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *