, ,

Upratovacia firma, ktorá nemá konkurenciu. Umývanie okien Bratislava

Bývame v rodinnom dome v menšej obci. Dom sa nachádza piamo pri dlavnej cesty, ktorá e veľmi vyťažená, ako zo strany klasických automobilov, tak veľa zo strany kamiónov. Je tu teda zvýšená hlunosť a hlavne prašnosť. Prachu sa bohužiaľ nezbavíme nikdy na ďlhšiu dobu, skoro denne musím utierať prach a o umývaní okien ani nehovoriac. Raz sme tu už nevydržala a zavolala som kamarátke, ktorá má odskúšané upratovacie firmy, aby mi na nejakú kvalitnú poslala kontakt.

umývanie okien BratislavaVďaka nej som narazila na firmu A SERVIS LIPKA s. r. o., umývanie okien Bratislava,  ktorá ma milo prekvapila už pri  prvom telefonáte. Keď som im vysvetlila svoju situáciu a v stručnosti opísala, čo by od nich požiadala. Všetko sme so slečnou cez telefón dohodli, ihneď mi dali približnú kalkuláciu pre predstavu a dohodli sme sa na termíne objednávky. Dva dni potom dvaja zamestnanci firmy, presne v 8 ráno, keď som boli dohodnutí. Boli veľmi milí a slušní. Ihneď sa pustili do práce.

 

 

Chcela som…

 

Chcela som od nich  vyčistiť podlahy, koberce a predovšetkým  umyť okná, ktoré boli od nekonečného návalu prachu už značne zanesené. Koberce čistili hĺbkovou, strojovou metódou, ktorá zbaví koberec všetkých nečistôt, koberec vydenzifikuje  zbaví roztočov. A naozaj tak urobili, koberec bol krásne čistý a vyzeral, ako keď sme ho kupovali. Podlahy dopadli rovnako, čistá, rýchla a precízna práca. Čistiace práce vo výškach‎Najviac ma ale prekvapila okná, na ktoré som bola veľmi zvedavá. Nie ani tak na to, ako je umyjú, ale predovšetkým na tzv. nano impregnáciu okien, ktoré ma v naših podmienkach odporučali na okná naniesť.

Bola som zvedavá z dôvodu, že nano impregácia okien ochráni okno pred nečistotami a okno ostáva dlho čisté. A ono to tak  naozaj fungovalo, skúšala som na okno liať vodu a naozaj sa zhlukovala do guličiek a akonáhle ľahko zafúkalo, voda aj prach sa z okno odvial preč. Koberce skvelo vyčistené, podlhy sa leskli a krásne umyté. Edoducho paráda, môžem firmu len odporúčať.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *