, ,

Nano impregnácia okien? Už nikdy viac špinavé okná. Výškové umývanie Bratislava

Sme štvorčlenná rodina, bývame v rodinnom dome v okrajovej časti mesta. S manželom máme dve, veľmi alergické deti – 9 a 7 rokov. Tiež máme dva psy. Sú to veľmi aktívni psi, takže keď sa dajú dohromady s deťmi, tak je náš dom jedno veľké bojisko. A občas to tam tiež tak vyzerá, preto je pre mňa upratovanie na dennom poriadku. Najväčším bojiskom sú pre mňa okná a ostatné presklené plochy, ktoré máme v dolnej časti domu do záhrady naozaj veľa – umývanie okien Bratislava.

umývanie okien BratislavaTým, že máme tieto väčšie okná (hneď od zeme), asi si viete predstaviť, ako musia vyzerať, keď sa popri nich preháňajú dvaja psy a deti. Neustále zamastené, pokreslené, ušpinené. Tak som hľadala na internete, akým spôsobom bojovať proti špinavým oknám a vtipne som narazila na upratovacie firmy. Spočiatku som si hovorila, že to zvládnem sama, ale vždy, keď som sa pozrela na to, koľko toho je, tak som to vzdala a upratovacia firma nakoniec nebol zlý nápad.

 

 

Podľa recenzií…

 

Podľa recenzií a hodnotení mi vyšla najlepšie firma A SERVIS LIPKA s. r. o., umývanie okien Bratislava, tak som ich ihneď nakontaktovala a s milou slečnou cez telefón sme urobili cenový odhad a rovno sme dohodli termín umývania okien.  Do dvoch dní som mala u mňa doma nastúpenú trojčlennú zostavu zamestnancov tejto firmy. Najprv si celý dom prešli, aby vedeli, kde začať a ako postupovať ďalej. Bolo vidieť, že sú skúsení a preškolení. Ihneď sa po vzhliadnutí domu pustili do práce, ktorej u nás bolo dosť. Za necelé  tri hodiny nemali čo robiť. Naozaj bolo vidieť, že majú bohaté skúsenosti.

Umývanie výloh, odstraňovanie fólií a polepovA ten výsledok. Okná žiarili na všetky strany, krásne sa leskli. A to len vďaka tomu, že okná vyleštili bavlnenou plienkou bez použitia akýchkoľvek leštiacich prostriedkov, po ktorých ostávajú šmuhy a ťahy po leštení. Tiež som si nechala na okná naniesť nano impregnáciu, ktorá zaručí, že sa na oknách nebudú usádzať  nečistoty, voda a celková údržba okien bude omnoho pohodlnejšia.
Firmu A SERVIS musím odporúčať, všetko dopadlo podľa predstáv, práca bola rýchla a kvalitná. Nie je čo vytknúť, za mňa úplná spokojnosť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *