, ,

Hľadáte niekoho spoľahlivého na umývanie okien? Je tu výškové umývanie okien Bratislava

Pred troma mesiacmi som sa pustila do kompletného upratovania našeho domu, pri ktorom som si natiahla chrbát a doteraz mám zdravotné problémy a bolesti. Mesiac na to, čo sa mi stalo, som si povedala, že by som rada mala hotové a okná, ktoré som bohužiaľ nestihla. Chcelo to teda niekoho zavolať na umývanie okien. Našla som na internete mnoho „upratovačiek“, ktoré by mi moje prianie splnilo. Ale potom som narazila na špecializované upratovacie firmy a rozhodla som sa, že si nechám okná poriadne, naozaj kvalitne umyť. Prečítala som veľa recenzií a rôzne hodnotenia a ako dobrá voľba vyzerala firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien Bratislava,  výškové umývanie okien, čistenie fasád, ktorá mala naozaj veľa pozitívnych ohlasov od spokojných zákazníkov. Neváhala som teda a firmu som nakontaktovala. Nahlásila som počet aj rozmery okien, vďaka tomu mi ihneď mohli dať približnú cenovú reláciu, ktorá bola naozaj príjemná a následne sme teda dohodli termín mojej umývanie okien Bratislavaobjednávky.

V daný deň prišli dvaja zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA. Boli veľmi slušní a ochotní. Prešli si dom, aby vedeli, ako budú postupovať na nič ďalej nečakali a ihneď sa pustili do práce. Ich práca bola veľmi rýchla. Umývali jedno okno za druhým.

Postup

 

Najprv  okná umývali pomocou špeciálnych čistiacich prípravkov, následne okná zotreli do sucha a nakoniec, čo bolo pre mňa veľké prekvapenie, okná vyleštili len s pomocou bavlnenej plienky. Neverila som tomu, ale okná boli krásne čisté a leskli sa na všetky strany, ako by boli nové.

Umývanie Okien BratislavaZároveň umyli všetky parapety, rámy a kľučky okien. Jednoducho kompletný servis.

S prácou firmy A SERVIS LIPKA som bola veľmi spokojná. Všetko prebehlo rychlo, precízne a predovšetkým som nemusela siahnuť hlboko do peňaženky.

Túto firmu teda vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *