, ,

Zvažujete odbornou praxi v zahraničí? Neváhejte a vyražte

Evropská unie umožňuje studentům nejen studijní, nýbrž i pracovní pobyty v členských zemích se stipendiem. Programy přináší nové zkušenosti i cenný údaj do životopisu. Získáte tam navíc hromadu zkušeností, poznáte novou kulturu, nové lidi a hlavně tím získáte vzpomínky na celý život.  Program

Erasmus nabízí vysokoškolákům ze zemí EU získat praxi v jakékoli členské zemi po dobu tří měsíců až jednoho roku. Podmínkou účasti je studium nejméně v prvním ročníku vysoké školy v době podání přihlášky a další požadavky, které si stanovuje daná škola (u každé univerzity se podmínky od sebe trochu liší).

Hloubkové strojové čištění koberců Praha 10

Nejvíc informací a přesné požadavky je možné získat v kanceláři zahraničních styků na vysílající univerzitě, na internetových stránkách Evropské unie nebo v Národní agentuře pro evropské vzdělávací programy. Každý vyjíždějící student dostane stipendium, které se v každé zemi liší podle tamější životní úrovně. Nejvyšší je ve Velké Británii. Nepokrývá ale všechny výdaje. V cizí zemi získává student praxi ve svém oboru a pracuje na plný úvazek.

Proto pokud se chystáte někam na erasmus…

Mokré čištění koberců do struktury v Praze 3

Proto pokud se chystáte někam na erasmus, určitě si sebou vezměte větší finanční hotovost. A nebo si zkuste v daném městě najít brigádu, což už je ale poněkud složitější, nicméně ale ne nemožné. Takto svůj pobyt v zahraničí hravě zvládnete a určitě nebudete litovat toho, že jste jeli. Některých věcí je třeba se nebát a jít do toho po hlavě. To platí i u zkoušení nových věcí. Například ještě jste nikdy nevyužili služeb úklidové firmy? V tom případě doporučujeme čištění koberců a další služby od firmy  A SERVIS LIPKA, čištění sedaček, koberců Praha 4, protože u ní rovněž nebudete litovat toho, že jste je vyzkoušeli.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *