, ,

Že je italština zbytečný jazyk? Kdepak

Kolik umíš řečí, tolikrát jsi člověkem. Už jenom proto umění dalšího jazyku nemlže přijít nazmar. Ale u některých se člověk přeci jen zasekne a řekne si, je tohle opravdu potřeba? Nutnost to možná není, ale zbytečnost také určitě ne. A to platí i u italštiny, i když se ve většině škol nevyučuje.

Chemické  čištění koberců v Praze 1

A jaké jsou její výhody? Italsky se sice domluvíte pouze v Evropě, mnoho italských firem má však pobočky daleko nejen za italskými, ale i evropskými hranicemi. A právě proto, že se italsky učí tak málo lidí, tak jsou velice žádaní. Anglicky dneska umí každý. Je to vlastně spíše samozřejmost než něco navíc. Dále ji určitě uplatntníte i na dovolené.

Do Itálie se jezdí pořád a ještě dlouho jezdit bude, protože je tam spousta věcí k vidění. A pokud jste tam už někdy byli, určitě víte, že jejich angličtina není zrovna na komunikativní úrovni. To je už lepší se s nimi bavit rukama nohama. Navíc ji využijete v jejich gastronomii, protože se podíváte do jídelního lístku a pokud tam není napsáno pizza nebo špagety, tak nemáte ani tušení, o co jde. Zvlášť, když všechno zní stejně – Rotelle, tagliolini, orecchiette…

Další výhodou je…

Dokonalé čištění koberce a sedaček v Praze 9

Další výhodou je, že se její znalostí se vám budou mnohem snáze učit další románské jazyky. A co víc, z části díky ní porozumíte latině. To se bude hodit nejen studentům medicíny, ale i pařmenům vědomostních her. Každá znalost se hodí a nic není k ničemu. Jednou zužitkujete všechno, i když tomu nevěříte.

Například jste několikrát četli, že na čištění koberců je vynikající firma A SERVIS LIPKA, čištění sedaček, koberců Praha 2,  ale řekli jste si, že to nepotřebujete, protože váš koberec je ve skvělém stavu? A pak na něm omylem skončí láhev červeného vína a uvidíte, jak budete za tuto informaci vděční.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *