, ,

Nejspolehlivější firma na čištění koberců na našem trhu? Určitě „Strojové tepování Praha“

Nemám moc dobré zkušenosti s pracemi na zakázku. Firmy, se kterými jsem v průběhu svého života spolupracoval a zadal jim práci, mě několikrát napálily nebo svou práci jednoduše odvedly nekvalitně. Špatně se s nimi komunikovalo, nebylo možné se spolehnout na nic, co slíbily.

Generální čištění koberce a čalounění v Praze 4

Jenomže manželka chtěla nechat stůj co stůj vyčistit koberce. Rázně mi řekla, že sama se do toho pouštět nebude. Poznal jsem, že tady se už asi žádná diskuze konat nebude. A se značným sebezapřením jsem vybral úklidovou firmu. Co se stalo potom, mě neskutečně překvapilo. Tak perfektní spolupráci jsem ještě nikdy nezažil a neustále jsem nevycházel z údivu.

Jedná se o firmu A SERVIS LIPKA,  čištění sedaček, koberců Praha  a ani jedinkrát jsem se u nich nesetkal s nepříjemným nebo neochotným zaměstnancem. Domluvené termíny dodržovali až se zarážející přesností. Také mě překvapilo jejich pracovní nasazení, pustili se do práce téměř okamžitě po příchodu. Aplikovali svou čisticí chemii, nechali ji pár minut působit a poté ji strojem s rotačními kartáči zapracovávali do celé struktury koberce, vykartáčovali tak neskutečné množství špíny. Ani jsem neměl tušení, že by jí v jednom koberci mohlo být tolik. 

S manželkou nás moc potěšil…

Čištění koberce po malířích Praha 1

S manželkou nás moc potěšil konečný vzhled koberců. Dokonalá čistota, vlákno vedle vlákna zbavené prachu, barvy opět prozářené, vlasy koberce provzdušněné, celý koberec tak nabral opticky na objemu.

Protože jsem nedůvěřivý člověk, neustále jsem očekával, že přijde ještě nepříjemná tečka v podobě nesmyslně navýšeného účtu. Ale nemusel jsem se bát, konečná cena se shodovala s předběžnou kalkulací. Všechno bylo velice seriózní. O A SERVISU už nemám žádné pochyby, je to ta nejpoctivější a nejkvalitnější firma, s jakou jsem se kdy setkal.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *