, ,

Šetrná a současně účinná péče o koberec

Na tom, že koberec v dětském pokoji je zralý na vyčištění, jsme se s manželkou shodli jednohlasně.

Na tom, že koberec v dětském pokoji je zralý na vyčištění, jsme se s manželkou shodli jednohlasně. Ale s výběrem té správné firmy, která se do toho pustí, už to bylo horší. Manželka chtěl co nejšetrnější čištění, které koberec neponičí, ale vyčistí ho dostatečně. Myslela si, že nejlepší by proto mohlo být parní čištění, kdy čistí především pára. Podle mého to byl naprostý nesmysl, protože pára vám přece z koberce nevytáhne nečistoty a neporadí si se silnějšími skvrnami.

Čištění koberců Brno - tepování koberců a čalounění v Brně

Já jsem měl tip od kolegy na A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno. Kolega, který se obvykle o úklid absolutně nezajímá a podle toho vypadá i jeho pracovní stůl, pěl na tento servis samé ódy. Nikdy by mě nenapadlo, že se v chlapském kolektivu v práci budeme bavit o čištění koberců, ale kolega tím byl natolik unešený, že jsme si na toto téma vyslechli několik přednášek. Z toho jsem usuzoval, že tato firma musí být perfektní.

Jenomže manželka si prosadila…

Jenomže manželka si prosadila svou, vypůjčila si od kamarádky parní čistič a chtěla mi ukázat, jak strašně jsem se pletl. Jenomže čistič fungoval nebo spíš nefungoval přesně tak, jak jsem si myslel. Nevyčistil téměř nic, práce s ním byl jen ztracený čas.

Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Brno

Manželka tedy čistič vrátila a dovolila mi objednat A SERVIS, který byl skutečně tak výborný, jak tvrdil kolega, dokonce i manželka se nechala strhnout a přišly ovace. Čištění sedaček, koberců Brno.

Servis čistil koberce podle jejích i mých představ. Používali stroj s rotačními kartáči, který nečistoty odstranil, ale byl velice šetrný k vláknům. Použitý čisticí prostředek zlikvidoval i ty nejsilnější skvrny. Výsledek byl nádherný, koberec byl kompletně vyčištěný, zbavený všech skvrn, nečistot a prachu. Jeho barvy ožily, vypadal zase nově. Tuto firmu jednoznačně doporučuji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *