, ,

Paříž vás už ve Francii neláká? Zamiřte do Provence

Paříž je sice nádherná, ale opustíte její centrum a mimo ni už vás nic moc tolik nenadchne. Ale ve Francii je hned několik dalších destinací, které umí zaručeně uchvátit. Tak proč je nenavštívit? Udělejte si dovolenou například na Azurové pobřeží. Centrem Azurového pobřeží je třistatisícový přístav Nice se starým městem Vieille Ville a Anglickou promenádou.

Hloubkové čištění koberců a sedaček Praha 2

Za návštěvu zde stojí také staré opevněné město Monaco-Ville s pozůstatky hradeb na útesech Středozemního moře. A jelikož se nachází v jihofrancouzské Provance, byla by škoda neprocestovat ji celou, protože Provence je opravdu nádherná. Je to původně galské město Arles, které si oblíbil i Julius Caesar. V Arles uvidíte spoustu římských památek, jako například rozlehlý amfiteátr pro 25 tisíc lidí, římské divadlo a lázně, římský hřbitov se sarkofágy či zbytky akvaduktu.

V Provence také nezapomeňte navštívit…

V Provence také nezapomeňte navštívit ani staré město v Avignonu se slavným Avignonským mostem a gotickým Papežským palácem, které se stalo dějištěm evropské politiky při tzv. avignonském zajetí papežů. Do Dolní Provence se pak jeďte podívat na proslulé pláně fialových levandulí. Výrobky z levandule si tam můžete samozřejmě i zakoupit, a to včetně levandulových olejů, které jsou čím dál víc oblíbené. Ale je třeba si dávat pozor, aby se vám nerozlil na koberec, protože levandule je velice cítit a jen tak ji nevyčistíte a z velkého množství vás může bolet i hlava.

čištění koberců Praha 3 ceník

Proto, pokud se vám jej skutečně podaří na koberec vylít, kontaktujte firmu A SERVIS LIPKA, čištění sedaček, koberců Praha 7,  jejíž hloubkové čištění koberců si poradí s jakoukoli špínou a zápachem.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *