, ,

Umývanie celoplošných sklenených stien, okien, fasád a zimých záhrad. Výškové čistenie Bratislava

Niekoľko rokov sme s manželom žili v meste a boli sme celkom v pohode.

Niekoľko rokov sme s manželom žili v meste a boli sme celkom v pohode. Všetko zmenilo dieťa. Lekári nám po čase odporúčali. Žeby sa kvôli pretrvávajúcim zdravotným ťažkostiam nášho syna, oplatilo uvažovať o zmene prostredia.To viete, takéto rozhodnutie nie je v ničom jednoduché. Takže sme starostlivo zvažovali všetky pre i proti. Syn bol ale na prvom mieste, a tak sme všetko ostatné riešili v tomto znamení.

Umývanie Okien vo výškach Bratislava

Vďaka šťastnej náhode sa nám napokon podarilo nájsť a kúpiť dom na dedine. Ktorá je od Bratislavy po diaľnici vzdialená necelých dvadsať minút.

Manželove šikovné ruky a moja tvrdohlavosť zmenili dom na celkom príjemné miesto na bývanie. Takže sme si začali postupne a pomaly zvykať.

Pri všetkých problémoch, bolo však pre nás obrovskou vzpruhou, že chlapec sa nám doslova menil pred očami. Silnel, stával sa odolnejším a v letných mesiacoch nebolo často ľahké odtrhnúť ho od lietania s kamarátmi alebo lopty.

Samozrejme, že dedinský dom…

Výškové Umývanie Okien Bratislava

Samozrejme, že dedinský dom nie je trojizbový byt, ale nedokázala som zľaviť z mojich nárokov na poriadok a čistotu. Stálo ma to čoraz viac času a síl. Aj keď mi firma v ktorej som pracovala, občas vyšla v ústrety, nestíhala som to zvládať to, čo mi ležalo na srdci.

Veľkým šťastím ale bola čiperná a energická suseda v staršom veku. Ktorá k nám chodila tri razy do týždňa upratovať.

Dokonca si našla čas aj na nášho chlapca, takže keď prišiel zo školy, vždy doma niekoho našiel. Bola som s ňou veľmi spokojná. Iste, niektoré postupy v riadení domácnosti sme si museli zladiť, no inak bolo všetko v najlepšom poriadku.

Dohodnutú prácu, ktorú…

Umývanie okien, čistenie fasád Bratislava

Dohodnutú prácu, ktorú pre nás pani robila zvládala na výbornú, a navyše sme si veľmi dobre rozumeli aj po ľudskej stránke. Jediné, čo ostávalo mimo jej povinností bolo pravidelné umývanie okien. Na dome ich totiž máme pomerne veľa.

K nim však treba prirátať jednu celú, presklenú stenu v obývačke. Ktorá smeruje do záhrady a dve veľké okná v podkroví, kde má manžel svoj ateliér. Skrátka – skla a roboty ako na kostole.

Nezakrývam. Umývanie okien ostalo vždy na profesionáloch. Sprvu sme využívali služby istej spoločnosti, ktorej leták sa raz objavil v našej poštovej schránke. Nerobili vyslovene zle, ale kvalita za veľa nestála. Tým skôr, že občas si poposúvali termíny. Vraj je toho veľa a oni chcú robiť na úrovni, poriadne. Raz, dvakrát to pochopiť šlo, no keď to raz pred Veľkou nocou presiahlo všetky hranice, skončila som.

profesionálne upratovanie Bratislava

Chválabohu, zachránila ma kamoška. Vedela som, že občas jej pomáha dajaká upratovacia firma, a tak som jej cinkla, nech mi poradí.

Obratom mi tak poskytla kontakt…

Obratom mi tak poskytla kontakt na spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien Bratislava. Na webe som sa dozvedela, že firma realizuje komplexné upratovacie služby, teda i spomínané umývanie okien a zasklených plôch.

Nečakala som a zavolala. Boli veľmi príjemní a ústretoví, takže sme sa rýchlo dohovorili na termíne, kedy ku nám prídu. Tiež mi mailom poslali cenovú ponuku. Ktorá bola prijateľná a vysvetlili mi, čo a ako budú počas svojej práce robiť. Jednoducho – komunikácia na úrovni, akú si človek v dnešnej dobe a za svoje peniaze, plným právom predstavuje.

Zamestnanci A SERVIS LIPKA dohodnutý termín dodržali, dokonca boli u nás asi o 10 minút skôr, čo som vnímala ako dôkaz skvelej organizácie práce, kvality vedenia firmy a profesionality celého jej tímu. Časový náskok však nevenovali rečiam, nebodaj svojej cigarete. Spolu so mnou si prezreli všetky okná domu, a taktiež presklenú stenu v obývačke.

kvalitné Umývanie Okien Bratislava

Akonáhle mali vo všetkom jasno, pustili sa do práce.

Aj laik pochopil, že…

Aj laik pochopil, že svoju prácu títo muži nerobia po prvý raz. Z každého pohybu bolo cítiť skúsenosť, odbornosť a kvalitné školenie. Robota im išla skutočne od ruky a postupne po sebe nechávali krásne čisté okná.

Tak trochu som im hľadela na prsty, nakoniec žena sa v oblasti upratovania a domácnosti vždy rada podučí a niektoré postupy boli pre mňa celkom nové.

Samozrejme, že začali saponátovým roztokom, ktorým dôkladne všetky okná poumývali. Zvyšok vody a nečistoty odstránili širokou gumovou stierkou, takže sklá už v tejto fáze vyzerali čisto. Potom však prišlo niečo, čo som z vlastnej skúsenosti nepoznala.

Umývanie okien

Očakávala som dajaké dobré, overené chemické leštidlo, ktoré im následne pomôže všetky umyté okná dokonale a finálne rozsvietiť. Páni ma však zaskočili a prekvapili.

Do rúk si vzali obyčajnú bavlnenú textíliu a centimeter po centimetri, len s pomocou vlastných svalov, nasucho okná vyleštili. Nekonala sa žiadna chémia, ani tajné triky. Len stopercentná bavlna, ruky a trpezlivé, poctivé leštenie.

Musím sa vám priznať, že…

Musím sa vám priznať, že tak čisté okná sme na dome hádam ešte ani nemali. Dokonca tú precíznu prácu nepriamo kvitoval aj manžel, ktorý sa ma spýtal, čím sú tie okná v ateliéri vyčistené, lebo sa mu zdá, že je tam akosi viac denného svetla.

Mytie okien Bratislava

Ak vidno, spokojnosť išla naprieč celou mojou rodinou. Ešte malé, no dôležité doplnenie. Na druhý deň som do firmy A SERVIS LIPKA zavolala a dohodla si pravidelný servis umývania okien na našom dome, lebo ten výsledok bol skutočne vynikajúci.

A pár slov bez falošnej skromnosti. Ak aj u vás doma túžite po kvalitne a odborne umytých oknách, ktoré vydržia čisté a žiarivé oveľa dlhšie ako zvyčajne, nečakajte a kliknite na kvalitni-uklid.com. Naisto nebudete v žiadnom ohľade sklamaní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *